Millega puhastada erinevad pinnad viirustest kiirelt ja tervist kahjustamata?

Antiviral food safe disinfectant ecological spray by GoGoNano

GoGoNano on valmis saanud loodusliku puhastus- ja desinfitseerimisvahendi, mis hävitab viirusosakesed ning muud haigustekitajad mistahes pindadel ja materjalidel.

Piimhape on palju tõhusam ja õrnem kui etanool

GoGoNano Anti-Viral on piimhappe baasil toimiva koostisega sügavpuhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis aitab võidelda haigustekitajate vastu ohutul ja jätkusuutlikul viisil. Selle biolagunev, pindaktiivsete osakestega koostis hävitab tõhusalt bakterid, viirusosakesed ja seened ning ei kahjusta seejuures ka õrnemaid materjale. Seetõttu sobib see hästi kõikide esemete puhastamiseks, mis on meie kodudesse tulnud väljastpoolt, näiteks toidukaupade pakendid, poeskäigul kantud rõivad või muud pehmed esemed, mida etanooliga korralikult desinfitseerida ei ole võimalik.

Sobib nii kodudesse kui ka äripindadele

Piimhape on looduslik, ohutu ja efektiivne alternatiiv sünteetilistele viirusevastastele ainetele. See on looduses esinev hape, mis tekib piima hapnemisel, aga ka inimestes ja loomades füüsilise tegevuse tulemusena. Kui enamik desinfektantidest toimib kolme biotsiidse mehhanismi toel, siis piimhappes on neid mehhanisme neli, mistõttu on haigustekitajatel selle vastu resistentseks muutumine palju raskem. Tänu sellele on piimhape tõestanud end tõhusa kaitsena suure hulga erinevate viiruste vastu. Selle kombinatsioon efektiivsusest ning ohutusest inimeste tervisele on piimhappest teinud populaarse desinfektandi nii kodudes kui ka ärides, näiteks toitlustusasutuste köökides ja kauplustes, kus vajadus sügavpuhastuse ja desinfitseerimise järele on pidev.

Ohutu alternatiiv mürgistele vahenditele

“Meie eesmärk oli leida ohutu alternatiiv praegu turul olevatele mürkaineid sisaldavatele desinfitseerimisvahenditele,” räägib GoGoNano looja Kaur Reinjärv. “Piimhappe näol leidsime ideaalse vahendi, mis võitleb haiguste vastu palju efektiivsemalt ning ei kahjusta seejuures inimesi ega loodust.”

GoGoNano antiviraalne puhastus-ja desinfitseerimisvahend

Tooted ka rõivaste, sõidukite ja elektroonika kaitsmiseks

Oleme Eesti nanotehnoloogiliste kaitsevahendite kaubamärk, kus peale haigustega võitlemise oleme astunud välja ka modernse äraviskamiskultuuri vastu. Meie looduslike nanokaitsevahendite sari aitab säilitada elektroonikaseadmete, rõivaste, jalatsite ning isegi autode uueväärse välimuse pikaks ajaks, et saaksite neid kasutada võimalikult kaua, raisates seeläbi võimalikult vähe raha ning loodusresursse.

Jätkusuutlik puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis hävitab viirusosakesed ning muud haigustekitajad mistahes pindadel ja materjalidel.

Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.