Kevad- õnn või õnnetus sinu garderoobis?

Protect tekstiilikaitse ja seemisnahakaitse GoGoNano

Kevad on huvitav aeg. Ühelt poolt on talv visa järele andma, teisalt toob see endaga kaasa teatud värskuse ja uue hingamise, mis kajastub nii meie riietumises kui kodudes. Muutlikud ilmad nõuavad nutikat jalatsivalikut, kuid veelgi paremaid hooldusvahendeid, mis pikendavad jalanõude eluiga ning hoiavad neid puhta ja kuivana. Kätte on jõudnud see aeg, mil sobrame meeleheitlikult oma elamist läbi, lootes leida üles mõne vajaliku hooldusvahendi potsiku, kuid neid läbi vaadates selgub, et varud vajavad täiendamist või täielikku väljavahetamist.

Õige hooldus garanteerib kestvuse

Me panustame rohkelt aega kõige õigemate, mugavamate ja kvaliteetsemate jalatsite leidmisse, kuid ei pea tihti hooldusvahendite soetamist samaväärseks investeeringuks. Meie kodumaises kliimas on tavapärane, kui õhtul koju jõudes on saapad lörtsist, vihmast või soolasegusest veest läbimärjad, ning nii jäävad need esiku riiulisse kuni järgmise hommikuni. Selliselt jalanõud aga pikalt vastu ei pea.

Kujutlege olukorda, kus vihm ja sulalume lombid mõjuvad aga riietele ja jalatsitele nagu hane selga vesi. Seda on lihtsa vaevaga võimalik saavutada uuendusliku GoGoNano Protect tekstiilikaitsega, mille koostise ohutus ei vähenda selle tõhusust. Seda saab kasutada erinevatel materjalidel, sealhulgas nubuk- ja seemisnahal ning tekstiilikaitsena. Ainus materjal, mida Protect kaitsta ei saa, on avatud struktuuriga naturaalne sile nahk.

Nahast esemetel soovitame kasutada GoGoNano Stay Dry tekstiili- ja nahakaitsevahendit. Öeldakse küll, et multifunktsionaalsed asjad on kokkuvõttes kehvad kõiges, kuid siin on erand, mis kinnitab reeglit. Tegemist on tootega, mis on mõeldud kõikide kangas- ja nahkesemete ning tarbeesemete või aksessuaaride kaitsmiseks. See loob saabaste, kottide ja vaipade pinnale kaitsva, kuid märkamatu kihi, mis muudab hiljem nende puhastamise väga lihtsaks. Töödeldes oma üleriided ja armastatud jalanõud niiskustõkkega enne kodust väljumist, ei pea enam kunagi muretsema selle pärast, kas vihmavari on kaasas või ununes taas esiku nagisse rippuma.

Protect tekstiilikaitse ja seemisnahakaitse GoGoNano

4 põhilist omadust:

 • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry tekstiilikaitse hoiab sinu riided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende algupärane väljanägemine kestab läbi aja.
 • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali sügaval selle sees kuni 18 kuud.
 • UV-kaitse – kaitseb riideid päikese käes pleekimise eest.
 • Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

Stay Dry vahend moodustab tekstiilile ja nahale nähtamatu kaitsekihi, mis ulatub iga üksiku kangakiuni. Tekstiilist ja nahast jalanõuga võib seejärel lompi astuda sama julgelt kui kummikuga. Vahendiga töödeldud tootele sattunud vedelikud ei kahjusta toodet ning need saab hõlpsasti eemaldada mikrofiiberlapiga.

-33%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(21 arvustust) 19.95 159.95 
-34%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(69 arvustust) 18.95 149.95 

Sisehoolduse ja puhastamise abivahendid mis ei vea alt

Järjest soojemad välistemperatuurid võivad panna jalad higistama ning sel juhul võib märgata vajadust ka jalatsi sisehoolduse järele. Selleks, et värskus püsiks ja bakterite levik oleks piiratud, sobib hästi GoGoNano Fresh kahe toimeline värskendaja. Samas ei ole tegemist liiga ajakuluka ega nõudliku sammuga hooldusrutiinis- piisab vaid kord jalanõud seestpoolt üle töödelda ja ebameeldiv lõhn püsib eemal kuni kuu aega. Toodet ei tasu segamini ajada lõhnastajaga, mis lihtsalt peidab halvad aroomid, vaid värskus püsib pikalt hoopis tänu probiootikumide baktereid hävitavale toimele. Lisaks jalatsitele võib ebameeldiva aroomi tekkimine olla probleemiks ka muudel pindadel, nagu vaipadel või mööbliesemetel, ning Fresh värskendaja sobib hästi ka nende eest hoolitsemisel.

Mida teha siis, kui pinnad on siiski määrdunud, ja vajaksid kiiret puhastamist? Keerukas ja detailirohke jutt sellest, millisele materjalile üks või teine vahend sobib, ajab tavaliselt mõtted segamini ja paneb käega lööma. Probleem jääb aga sellest hoolimata ju alles! Just lihtsat ja mugavat kasutust silmas pidades on loodud vahend, mis sobib kõikidele materjalidele, sealhulgas nahk-, seemis- ja tekstiilesemetele. Clean puhastusvahend tuleb lihtsalt segada väikeses anumas veega ning kanda mõned tilgad märjale harjale või niiskele lapile ja võib asuda puhastama! Loe lähemalt kuidas puhastada ja hooldada erinevaid materjale meie artiklist „Lihtsad nipid kuidas muuta jalanõude ja riiete puhastamine muretuks“.

GoGoNano Fresh lõhnastaja jalanõude värskendaja

Nõuandeid jalatsite hooldamiseks:

 • Alusta hooldamist juba enne esimest kandmist – nii tagad parema efekti. Kaitstes ja hooldades jalanõusid, pikendate nende kandmise aega ja tunnete ennast nendes mugavalt.
 • Läbivettinud jalanõusid ei soovitata kuivatamiseks panna radiaatori või mõne muu küttekeha peale, sest tulemuseks võivad olla lahti kuivanud tallad. Pigem hoia jalatseid kuivas ja hästi ventileeritud kohas.
 • Jalatsite hooldusvahendid tuleb peale kanda järgides täpseid tootjapoolseid juhiseid. Muidu ei jõua see ennast materjaliga siduda ning kasutegur pole seejärel eriti suur. Veelgi parem on, kui jalanõud saab ära puhastada ja kaitsta juba eelneval õhtul. Nii anname vahendile aega ja saavutame kvaliteetsema tulemuse.
 • Tekstiilikaitse

  Kevadine päike on eriliselt soe ja mõnus ning mõjub pidevas D-vitamiini vaeguses eestlase jaoks kui tõeline suvekuulutaja. See paneb meid rohkem väljas liikuma, perega aega veetma ja vabas õhus viibima. Kuid nii, nagu ei ole valget mustata, ei ole ka kevadsooja ilma vihmahoogudeta, mis tabavad meid tihti pigem ootamatult. Sel juhul on hea kui tarvilikud pinnad on juba ettenägelikult niiskustõkkega üle käidud. Näiteks lapsevankriga jalutades ei pea väiksema sabinaga pärast nanotehnoloogilise kaitsesprei kasutamist enam kilekatet peale tõmbama. Samuti saab südamerahuga välimööbli ja katusealused õue jätta, ilma, et peaks muretsema nende vettimise pärast peale igat väiksemat vihmasabinat.

  Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

  Nanotehnoloogia kui tuleviku teadusharu

  Nanotehnoloogia on uus teadusharu mis hakkas sellisel kujul arenema alles 90ndate alguses. Nüüdseks on jõutud faasi, kus praktiliselt kõik valdkonnad saavad aru selle kasulikkusest ning soovivad seda oma toodetesse või teenustes võimalikult palju kasutada. Molekulidega manipuleerides luuakse uusi, suurepäraste omadustega struktuure, seadeid ja süsteeme, mis muudavad tooted kergemaks, tugevamaks, tervislikumaks, väiksemaks, vastupidavamaks ja ohutumaks. Nanokaitse seob ennast materjali kiududega moodustades neile „ümber“ üliõhukese kaitsekihi. See nanomeetrites mõõdetava paksusega kate hoiab erinevatest materjalidest pindu igasuguste täkete, kriimude ja põrutuste eest, tõrjub vedelikke, õlisid ning tolmu ei kogune täna anti-staatilistele omadustele nii palju enam pinnale, samuti kaitseb UV-kiirguse eest ja sobib omadustelt suurepäraselt näiteks tekstiilikaitseks. Nii jäävad riided puhtaks ja kuivaks ka siis kui mööduv auto peaks kogu lombi sisu laiali pritsima.

  Nanokaitse mis on sobilik ka välimööblile

  Hooldusvahendid peaksid olema võimalikult loodussäästlikud

  Kogu hooldusvahendite kasutamise kontseptsioon juba räägib sellest, et soovime pikendada tarbeesemete eluiga ning vähendada liigset tarbimist. Selline mõtteviis on keskkonna seisukohalt äärmiselt oluline, sest turul on olemas ka palju selliseid vahendeid, mille kasutamine teeb küll head inimesele, aga mitte loodusele. GoGoNano toodetes ei kasutata kahjulikke ja raskeid kemikaale. Vetthülgavad kaitsevahendid sisaldavad looduslikust kvartsist sünteesitud osakesi, moodustades nanotasandil klaasi laadse kihi, mistõttu on toode keskkonnasõbralik. Toote koostisosad on looduslikud, veepõhised ning jätkusuutlikud. Samuti toetavad jätkusuutlikku mõtteviisi näiteks GoGoNano eco-seeria aerosoolpihustid – need on ühed vähestest praegu turul olevatest uuenduslikest aerosoolidest, mis ei kasuta lahuse vabastamisel lahusteid või gaase.

  Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õige hooldusvahend. Parim lahendus on vaadata uudishimuliku pilguga oma elamises ringi ja mõelda läbi need esemed, mis võiksid vajada niiskus- ja mustuskaitset. Kui hoida oma esemeid suurema määrdumise eest, vähendab see edaspidi nende puhastamisele kuluvat aega ja vaeva märkimisväärselt. Samuti pikendame nii oma armastatud asjade eluiga, olles selliste valikutega ühtaegu nii looduse- kui rahakotisõbralikud.

Kõik võimalused jalatsite ja pindade korrektseks hooldamiseks ning tekstiilikaitseks on olemas, tuleb lihtsalt valida õiged hooldusvahendid.

Postituses mainitud tooted

-33%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(21 arvustust) 19.95 159.95 
-27%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(9 arvustust) 15.95 139.95 
-34%
Üksik toodeÜksik toode
3 tk komplektis3 tk komplektis
6 tk komplektis6 tk komplektis
12 tk komplektis / 1 kast12 tk komplektis / 1 kast
(69 arvustust) 18.95 149.95 
(9 arvustust) 18.95 
Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.