Kuidas saan olla kindel, et toode on seadmele kantud?

GoGoNano™ Liquid Shield vedel ekraanikaitse põhineb nanotehnoloogial ja on seetõttu silmale täiesti nähtamatu. Vedel kaitsekiht on 500 korda õhem kui inimese juuksekarv, aga kui olete selle seadmele kandnud, siis tunnete seda käega. Samuti võib lasta seadmele kukkuda tilgal veel, misjärel peaks olema kohe näha, kuidas vesi “kobarasse” tõmbub.

Kas GoGoNano™ aitab parandada kriime või pragusid seadmetel või teistel objektidel, kuhu see kantakse?

Erinevalt teistest toodetest suudab GoGoNano™ Liquid Shield vedel ekraanikaitse täita mikrokriimud. Aga toode ei ole siiski mõeldud seadmete parandamiseks, vaid pindade kaitsmiseks ja hoidmiseks puhtana ning mustusevabana.

Kas GoGoNano™ Liquid Shield ekraanikaitse takistab näpujälgede teket?

GoGoNano™ Liquid Shield universaalne ekraanikaitse on rasva hülgava toimega, mis takistab õlide jäämist pinnale ning läbi selle vähendab sõrmejälgede teket. Pärast kasutamist on ka sõrmejälgede ära pühkimine lihtsam.

Kui kaua peab ootama pärast GoGoNano™ toodete pinnale kandmist?

GoGoNano™ Liquid Shield ekraanikaitset on soovitav peale kanda 10 minutiliste vahedega 2 kihti. Seejärel peaks pind kuivama vähemalt 25-30 minutit. Täielik kaitse saavutatakse 24 h peale kuivamist.

Kasutades GoGoNano™ Liquid Skin velgede ja kerekaitset, peaks peale kantud toode kuivama ca 1 tund. Peale seda tuleks pind poleerida pehme mikrofiiberlapiga, mis on saadaval meie veebipoes. Seejärel on mootorsõiduk kasutamiseks valmis. Täielik kaitse tekib 24 tunni möödumisel. Soojas keskkonnas toimub kuivamine kiiremini.

GoGoNano™ Stay Dry toime hakkab tööle juba 15 minuti möödumisel kaitse peale kandmisest kuid soovitame tungivalt lasta esemel kuivada vähemalt 24 tundi täieliku kaitse saavutamiseks.

Kas GoGoNano™ toodete kasutamisel on vaja kanda kaitsevahendeid?

Kõik GoGoNano™ tooted on 100% naturaalsed, kemikaalide vabad ja seetõttu ei ole ka otseselt kahjulikud. Kindlasti tuleks vältida sattumist silma, suhu või mujale limaskestale!

GoGoNano™ Liquid Skin autokere ja velgede kaitse puhul soovitame kasutada kindaid.

Kuidas on kõige parem GoGoNano™ tooteid pinnale kanda?

GoGoNano™ Liquid Shield vedel ekraanikaitse pihustatakse otse pinnale ja kantakse kaasas oleva mikrofiiberlapiga ühtlaselt laiali. Pärast 10-minutilist kuivamist tuleks kanda peale teine kiht.

Liquid Skin autokere-, klaaside ja veljekaitse pihustatakse samuti otse pinnale. Toode kantakse pinnale kaasasoleva riidest lapiga.  Pärast tunniajalist kuivamist tuleks pind poleerida pehme mikrofiiberlapiga (müügil eraldi meie veebipoes).

Millal on vaja toode uuesti peale kanda või kuidas ma tean, et minu asjad ei ole enam kaitstud?

Vedel kaitsekiht kulub igapäevase kasutamise ja kriimustamise käigus. GoGoNano™ Liquid Shield ekraanikaitset soovitame uuendada olenevalt seadme kasutamise intensiivsusest iga 3-6 kuu tagant, vajadusel sagedamini. Kaitsekiht kannatab mitmeid kümneid tuhandeid puudutusi ja selle uuendamist tasub kaaluda siis, kui seadet ei ole enam nii lihtne puhastada.

GoGoNano™ Liquid Skin autokere-, akende ja veljekaitset soovitama uuendada iga 3-6 kuu tagant. Maksimaalne kestvus 18 kuud! Uuendamist võib  teha ka varem vastavalt vajadusele. Kui mootorsõidukit ei ole enam nii lihtne puhastada kui varem, siis tasub uus kiht peale kanda.

Pind paistab pärast GoGoNano™ toote pealekandmist määrdunud. Kas tegin kõik õigesti?

Toode võib pinnaga reageerides jätta pisut “uduse” tulemuse. Laske tootel rahulikult toimida ja puhastage pind alati pehme mikrofiiberlapiga. Pind jääb pärast sellist töötlust sile ja kriimustus- ning määrdumiskindel. Eseme hooldamisele kulub vähem aega ja raha.

Kas GoGoNano™ tooteid võib kasutada ka teiste asjade või seadmete kaitseks kodus?

Liquid Shield on vedel ekraanikaitse, mis on mõeldud kasutamiseks nutitelefonidel, tahvelarvutitel, sülearvutititel, lauaarvutitel, monitoridel, televiisoritel, mängukonsoolidel, kõrvaklappidel, prillidel, keraamilisel pliidil ja teistel klaas-, plastik- või metallpindadel.

GoGoNano™ Liquid Skin autokere, akende ja veljekaitset saab kasutada kõikidel liikumisvahenditel. Jalgrattad, sõiduautod, mootorrattad, paadid, laevad, lennukid, kaubikud, bussid, veoautod ja kõik muud sõiduvahendid. Sobib kasutamiseks nii kerel, akendel, velgedel kui ka plastikust osadel.

GoGoNano™ Stay Dry on superhüdrofoobne tekstiili ja nahakaitsevahend mis sobib kasutamiseks kõikidel tekstiil, nahk ja seemisnahksetel pindadel. Sobib kasutamiseks nii riietel, spordivarustusel kui ka mööblil. Tugev kaitse kuni 18 kuud.

Kui te kahtlete, kas toodet võib mingile pinnale kanda, siis võtke meiega ühendust!

Kui palju asju või pinda saan katta ühe GoGoNano tootega?

GoGonano tekstiili ja nahakaitsevahendi Stay Dry-ga saab hooldada kuni 12 paari jalanõusid. Olenevalt materjali imavusest on ka kulu suurem.

± 2 m2 nahast pinda

± 1,5 m2 tekstiilil

± 1 m2 villa

GoGoNano Liquid Skin autokerekaitsega(150ml) on võimalik hooldada kuni 5 sõidukit. Toote kulu on äärmiselt väikene, ca. 3-5 ml /m2.

Liquid Shield universaalne ekraanikaitse aitab kaitsta kuni 20 telefoni ekraani(5 tolli). Kulu pinna katmisel 3-5 ml /m2.

Kas GoGoNano Stay Dry tekstiili ja nahakaitse muudab kuidagi materjali värvi või hingavust?

GoGoNano Stay Dry tekstiili ja nahakaitse ei muuda materjali värvi või selle välimust. Kõik jalanõud, aksessuaarid, riided ja mööbel säilitab nanokaitse peale kandmisel oma algse välimuse, värvi ja hingavuse. Stay Dry tõrjub vedelikke ja mustust ning muudab riideid on lihtsam puhastada. Lemmik esemed säilitavad oma hea välimuse pikalt.

Võta meiega ühendust

    Nanotehnoloogia muutudes järjest populaarsemaks, pakub tugevat ja pikaajalist kaitset kõikidele tarbeesemetele. Võta meiega ühendust, et uurida GoGoNano toodete või nende kasutamise kohta.