Stay Dry – nanokaitse tekstiilile ja nahale

Pikaajaline niiskus võib Sinu riietele, jalatsitele või tarbeesemetele kahjustavalt mõjuda. Selle ennetamiseks on mõistlik appi võtta sobilik nanokaitse. Stay Dry nanokaitse tekstiilile moodustab materjaliga kokkupuutel selle sisekiudude ümber tugeva nähtamatu kaitsekihi, mis kestab kuni 18 kuud. Toode hoiab materjali märgumise, määrdumise ning pleekimise eest, sealjuures muutmata materjali hingavust, värvi ega tekstuuri.

Kuidas tekstiilikaitse Stay Dry töötab?

Vetthülgavate spreide tõhusust hinnatakse kontaktnurga järgi- mida suurem on kontaktnurk, seda rohkem tõrjub vahend vett. Paljudel toodetel on see kontaktnurk 90 kraadi, kuid Stay Dry puhul on see 120-180 kraadi, mis võimaldab tunduvalt tõhusamat vee tõrjumist, kuna veepiisad saavad sellelt kergemini maha libiseda. Kokkuvõttes on töödeldud ese kaitstud niiskuse ja vedelike eest ning säilitab oma välimuse. Nanotehnoloogial põhinev Stay Dry mõju kestab konkureerivate toodete omast 5 korda kauem ja kaitstud pinnad nõuavad vähem hooldamist. Piisab vaid veest ja seebist, et pinnad puhastada. Tugevamate plekkide eemaldamiseks sobib GoGoNano Clean loodussõbralik puhastusvahend.

Stay Dry parimad omadused:

  • Materjali värv ja tekstuur ei muutu – Stay Dry hoiab sinu riided, jalanõud, käekotid, spordikotid jms kindlalt kaitstuna ja nende väljanägemine kestab.
  • Nähtamatu kuid tõhus kaitse – väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees. Näiteks kaitsevahendiga töödeldud vaipade puhastamine pole olnud kunagi lihtsam!
  • Antibakteriaalne – seda kasutatakse ka meditsiiniliste vahendite ja pindade kaitseks.
  • Tekstiilikaitse hoiab jalanõud määrdumise ja märgumise eest

  • Lihtne ja ohutu kasutada – meie tooted on täielikult keskkonnasõbralikud ning nende kasutamisega saab igaüks hakkama. Pihusta Stay Dryd soovitud kohta ja lase sellel kuivada 3-4 minutit. Peale seda võib vajadusel mikrokiust lapikesega ühtlasemalt laiali hõõruda. Toodet tuleks pihustada piisava tihedusega.
  • UV-kaitse – kaitseb materjali päikese käes pleekimise vastu. Seetõttu säilivad sinu esemete algupärased värvid ja väljanägemine.