Kriimustuskindel ekraanikaitse aitab hoida nii telefoni kui käekella kriimuvaba

Kriimuvastane ekraanikaitse – GoGoNano™ Liquid Shield

GoGoNano Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse on loodud eelkõige arvutite, prillide, mobiiltelefonide, mängukonsoolide, kaamerate ja tahvelarvutite kaitsmiseks igapäevase kulumise ja kasutusjälgede eest. See kriimuvastane ekraanikaitse toimib eseme pealispinnal, kus esineb enim kokkupuuteid võõrkehadega, tagades sedasi seadme kauakestva kaitse.

Mis on Liquid Shield ja kuidas see aitab?

GoGoNano Liquid Shield kriimustusvastane sprei katab arvuti või nutitelefoni ekraani nähtamatu kihiga, mis kaitseb seadet kriimustuste ja sõrmejälgede eest. Ekraan näeb välja palju puhtam, selgem ja värviküllasem. Vedel kriimuvastane ekraanikaitse on vee baasil valmistatud, biolagunev ja keskkonnasõbralik. Liquid Shieldi võib kasutada kaamerate, tahvelarvutite, nutitelefonide ja paljude teiste sarnaste seadmete ekraanikaitsena. Ekraanikaitse sobib kasutamiseks ka prillidel või ehetel, et kaitsta neid igapäevase kulumise ja kahjustuse eest. Liquid Shield asendab kõiki looduskahjulikke plastikust ekraani kaitsjaid ja kaitsekilesid.

Vedel ekraanikaitse parimad omadused:

  • GoGoNano nanosprei muudab su seadme kümme korda kriimustuskindlamaks. See tähendab, et sinu ese ei saa kahjustada, kui puutub igapäevase kasutamise käigus müntide, võtmete ja teiste kriimustusi tekitavate esemete vastu.
  • Värvid ekraanil on selgemad ja paremini eristatavad. Plastikust ekraanikaitsjad võivad muuta sinu seadme pildi häguseks, meie toode aga tagab kristallselge ekraani.
  • Sinu seadme pind muutub veekindlaks. Sa ei pea enam muretsema, kui midagi kogemata ekraanile ajad.
  • See on teada fakt, et meie seadmete ekraanid on rohkelt bakteritega kaetud. Liquid Shield kriimuvastasel ekraanikaitsel on lisaks ka antibakteriaalsed omadused, mis tähendab, et edaspidi sellepärast enam muret tundma ei pea.
  • Nanokaitsega töödeldud pindu on lihtsam puhastada – piisab vaid ühest tõmbest ja mustus eemaldub.
  • Tänu meie tootele toimib puutetundlik ekraan paremini – ekraanil on sõrmi lihtsam libistada ja töö toimub kiiremini. See on võrreldav justkui uue seadme soetamisega!
  • Universaalne lahendus – Liquid Shield kriimuvastane ekraanikaitse sobib kõigile seadmetele. Vajadusel võid kasutada seda isegi päikeseprillidel või ehetel! Toode sobib kõigile kriimu- ja mustusevastast kaitset vajavatele pindadele.
  • GoGoNano Liquid Screen Protector for smartphones
    GoGoNano Liquid screen protector on iPhone