Meie nanokaitsed ja puhastusvahendid

Nanokaitse Liquid Skin sõidukitele ja paatidele

Õhus leviv mustus ja teedelt või keskkonnast sõidukile satuvad osakesed mõjuvad viimistlusele pikas perspektiivis kahjustavalt. Siit leiad vajalikud puhastusvahendid oma sõiduki sise- ja välispindadele: klaasile, tekstiilile, nahale, metallile ja plastikdetailidele. Hoolduse lõpetuseks lisa nanokaitse kiht, et hoida pinnad puhtad, vastupidavad ning korrosioonivabad! Kõik vahendid on naturaalsed ja keskkonnasäästlikud, samas väga tõhusad ja mugavad kasutada. Tooted annavad võrdselt hea tulemuse nii kodukasutaja kui professionaali käe all!

Loe lähemalt

Nanokaitse Liquid Shield elektroonikale

Nutiseadmetega tuleb pahatihti ette ootamatusi, kus need saavad pisut kannatada. Kõik ekraanid ja elektroonikaseadmed kestavad kauem kui nende eest hästi hoolt kanda. Liquid Shield kriimuvastased tooted aitavad kaitsta arvutit, mobiiltelefoni, mängukonsoole, kaamerat ja tahvelarvutit. Sobivad väga hästi ka prillide hooldamiseks. Tulemuseks on erksamad värvid ekraanil, bakteri- ja kriimuvabad seadmed ning kergemini puhastatavad prilliklaasid!

Loe lähemalt

Vett-hülgav Stay Dry tekstiilile ja nahale

Nanotehnoloogiliste toodetega on võimalik puhastada ja niiskuskindlaks teha pea kõik tekstiilid ja nahkesemed. Ainus, mis nende toimet veel võimendab, on spetsiaalselt selle jaoks ettenähtud harja ja mikrofiiberlapi kasutamine. Siin lehel on kokku pandud kõik vahendid ja tarvikud, millega saad töödelda oma jalanõud, kotid, matkavarustuse, üleriided, aiamööbli ning autoistmed. Kuivõrd head kraami on patt vaid enda teada jätta, siis leiad siit ka sobiliku kinkekomplekti sõbrale.

Loe lähemalt

ESIMENE OST -10% SOODSAMALT!

Liitu uudiskirjaga, aktiveeri kupong ja saad ostukorvilt 10% soodustust! Lisaks hoiame sind kursis värskete uudiste ja parimate pakkumistega!