GoGoNano loodussõbralikud autohooldusvahendid + TASUTA saatmine

Igal aastal kulutatakse palju aega autode pesemisele, puhastamisele ja hooldamisele. Vajalikud tooted ja protsessid ei ole sageli omavahel kooskõlastatud. See toob kaasa paljude erinevate ressursside kasutamise, suured tööjõukulud ja tarbetu keskkonnareostuse. GoGoNano on analüüsinud protsesse ja välja töötanud jätkusuutlikud tooted, mis tagavad tõhusama protsessi ja atraktiivsema lõpptulemuse. Võti on lihtsuses, minimaalses tootekoguses ja kõrgemas kvaliteedis madalamate kuludega. GoGoNano pakub puhastamiseks, kaitsmiseks ja hooldamiseks mõeldud autohooldustooteid. Meie toodete hulgast võite leida näiteks tooteid pesemiseks ilma veeta, kõike muud vajalikku autopesuks ning nanotehnoloogial põhinevat kaitset. GoGoNano täielikult loodussõbralikul autohoolduskomplektil on kulusid ja aega kokkuhoidev ning säravamat lõpptulemust suurendav efekt.

  • TASUTA transport, kui tellimus ületab 25 €.
  • Registreeru GoGoNano püsikliendiks ja saa iga ostukorv 5% soodsamalt.

49.85 

Laos. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.

Loodussõbralikud autohooldusvahendid - Lumina autošampoon, kaitsefunktsiooniga Multi-Cleaner ja Liquid Skin auto kerekaitse

GoGoNano Liquid Skin on ideaalne vahend sinu auto väliseks kaitseks, olgu selleks siis kere, klaas, plastikdetailid või veljed. Kaitse oma sõidukit lindude väljaheidete, kriimustuste ja kivikillustiku eest. See kaitseb isegi UV-kiirguse eest, mis aitab ära hoida värvkatte pleekimise ja tuhmumise. Liquid Skin sobib igat tüüpi sõidukite pikaajaliseks kaitseks. See on veel põhinev ning selle koostis on 99% looduslik.

GoGoNano auto kerekaitse jätab kasutatud pinnale pikajalise kvartskatte, mis kaitseb sõidukipinda. See on materjali-ja keskkonnasõbralik, sobib hästi kõigi tüüpiliste klaas- ja värvitud pindadega ning kaitsevahend ise on värvitu. Selles ei sisaldu PFC-d, vaha ega silikooni.

Liquid Skin-i kasutus on väga lihtne: pihusta umbes 2-3 pritset iga ruutmeetri kohta. Seejärel kanna laiali lausriidest mikrokiudlapiga. Lase pinnal kuivada ning pärast seda poleeri pind uuesti kuiva ja pehme mikrokiudlapiga. Ideaalse tulemuse saavutamiseks võiks ümbritseva keskkonna temperatuur olla 10-25°C vahel, kuid seda tuleks kindlasti kasutada varjulises kohas ilma sademete ja otsese päikesevalguseta. Kvartskatte vasutpidavus on kuni 52 nädalat, kuid soovitame korrata selle kasutust vähemalt kaks korda aastas. Eriti hea tulemuse saavutamiseks soovitame seda kasutada koos GoGoNano Lumina šampooniga.

Lõpptulemus Liquid Skin auto kerekaitse kasutamisel on hästi läikiv pind, mis on alati kaitstud ning selle sära ja peegeldust võib näha tavaliselt 24 kuni 52 nädalat. Enam ei saa sinu auto igapäevaseid kriimustusi ning sa ei pea muretsema selle väljanägemise pärast. Aine ise on biolagunev ning sobib ka auto kõvade salongipindade kaitseks. Liquid Skin on loodud Eestis ning see tuleb 250 ml pudelis koos pihustiga. Sinu auto püsib kauem puhas ning järgmine kord pead tunduvalt vähem pingutama, et oma auto puhtaks pesta.

Komplekti kuulub:

1 x 250ml GoGoNano auto kerekaitse Liquid Skin

1 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm

1 x Ülipehme mikrokiudlapp 40 x 40 cm

Meie uue autotoodete seeria mugavat Multi-cleaner puhastusvahendit on tõeliselt lihtne kasutada: pihusta toodet otse pinnale ja tõmba puhtaks pehme mikrokiudlapiga. Sellel on suur puhastusjõud, mis annab puhta tulemuse ka tugevama määrdumise korral. Tugeva mustuse puhastamiseks lase tootel toimida, jättes selle mõneks ajaks mustale pinnale ning seejärel tõmba niiske mikrokiudlapiga puhtaks.

Pärast kuivamist ei lase Multi-cleaner ka uut mustust lihtsalt ligi kuna sisaldab nanokaitset, mis aitab hoida pinna veelgi puhtamana. See toode ei jäta endast ühtegi jälge, see ei jää läikima ega jäta endast maha ei triipe ega laike. See sobib ideaalselt erinevate materjalide, nagu näiteks klaasi, interjööri ja värvitud pindade jaoks. Lisaks oma suurepärasele toimele on see ka keskkonnasõbralik, selle koostis on veebaasil, mille tõttu on seda ka mugav kasutada nii värvitud pindadel, klaasil või tekstiilil.

Kasutades Multi-cleanerit nanokattega pindadel, aitab see ka säilitada ja pikendada katte kestust. Sellepärast on ka soovitatav kasutada meie Liquid Skin nanokaitset nii pea kui auto ostad ning seejärel hooldada teda GoGoNano Multi-Cleaner puhastusvahendiga või Lumina autošhampooniga, et vältida kriimustusi ja muid kahjustusi. Kui kahtled materjali sobivuses, proovi enne väiksemal pinnal.

Nagu ka kõigis teistes GoGoNano toodetes ja puhastusvahendites, ei leidu Multi-cleaneris ei PFC-d, silikooni ega ka vaha. Tänu oma 99% looduslikele koostisosadele on see biolagunev.

GoGoNano Multi-cleaner on saadaval 250 ml-ses pihustiga pudelis, see on kodumaine toode, valmistatud Eestis ja selle suur eelis teiste sarnaste toodetega võrreldes on selle kasutamislihtsus ning keskkonnasõbralikkus koos suurepärase tulemusega.

Lumina autošampoon on hea valik autokere ja -pindade kindlaks puhastuseks. See on silaankattega vähe vahutav šampoon, mis on spetsiifiliselt loodud auto värvitud pindade ja klaaside puhastuseks. Lisaks puhastamisele aitab Lumina pikendada GoGoNano Liquid Skin kaitsevahendi toimet. GoGoNano toodete eripära seisneb nende keskkonnasõbralikkuses ning samamoodi on ka Lumina šampoon tuntud oma veepõhise koostisega, mis teeb selle täielikult materjali- ja keskkonnasõbralikuks.

Selles ei sisaldu ka PFC-d, silikooni ega vaha. Toode on loodud Eestis ning see on biolagunev. Lumina on väga mugav kasutuseks ning eriti hea on teada, et selle koostis on 99% looduslik. Lumina autošampooniga saad eemaldada autokerelt jooned, triibud, mustuse ja vaha, mis teiste puhastusvahendite kasutamisel võivad osutuda raskesti eemaldatavaks.

Selle kasutus on imelihtne: kõigepealt sega 2 Lumina korgitäit (2 x 10 ml) 1 liitris vees, seejärel pese oma auto selle vedelikuga ning loputa puhta veega. Kui pind on raskelt määrdunud, võid jätta Lumina-segu mõneks ajaks pinnale, et see avaldaks tugevamat mõju ning seejärel loputa pind veega. Pikemaajalise puhtuse ja kaitse tagamiseks kata pinnad pärast pesu GoGoNano Liquid Skin kerekaitsega.

Parima tulemuse ja auto puhtana hoidmiseks tuleks Lumina šampooni kasutada iga 4-6 nädala tagant. Toode ei jäta pinda peegeldavaks. Lumina šampoon on saadaval 250 ml pudelites ning ka kogu selle pakend on taaskasutatav. See on parim toode sinu sõiduki puhastamiseks tagades puhta pinna, mis lausa särab.

Autohooldusvahendite komplekti kuuluvad:
1 x Liquid Skin vastupidav auto kerekaitse komplekt 250ml
1 x Kaitsefunktsiooniga puhastusvahend Multi-Cleaner 250ml
1 x Lumina aktiivne autošampoon-kaitsevahend 250ml
1 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm
1 x Ülipehme mikrokiudlapp 40 x 40 cm

Kaal 0.900 kg
Kaubamärk

GoGoNano

You might also like..

Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.