GoGoNano Anti-Viral puhastus-ja desinfitseerimisvahend, 1 L

GoGoNano Anti-Viral on uus jätkusuutlik ja universaalne desinfitseerimisvahend, mida saab kasutada kõikide pindade, sealhulgas rõivaste, töö- ja köögipindade puhastamiseks ning desinfitseerimiseks.

Selle peamised omadused on:

  • Tapab 99,9% bakteritest, viirustest (k.a COVID-19), seentest ja muudest mikroobidest ning tõkestab nende levikut
  • Sobib kasutamiseks mistahes pindadel, sh rõivastel, köögi- ja tööpindadel
  • Jätkusuutlik ja ohutu piimhappe baasil toimiv koostis
  • TASUTA transport, kui tellimus ületab 25 €.
  • Registreeru GoGoNano püsikliendiks ja saa iga ostukorv 5% soodsamalt.

14.95 139.95 29.95 €/L

Jätkusuutlik sügavpuhastus- ja desinfitseerimisvahend GoGoNano Anti-Viral – eemaldab haigustekitajad kõikidelt materjalidelt

GoGoNano Anti-Viral on välja töötatud asendamaks kahjulikud desinfitseerimisvahendid ohututega ning aitamaks tõkestada haigustekitajate levikut jätkusuutlikul moel. Selle piimhappe baasil toimiv koostis aitab koostöös pindaktiivsete osakestega eemaldada haigustekitajad alates bakteritest ja viirustest kuni seenteni välja. Erinevalt tavalistest desinfitseerimisvahenditest saab GoGoNano Anti-Viralit kasutada igal materjalil, ka õrnadel esemetel nagu riietel ja paberpakenditel.

Piimhape on jätkusuutlik, ohutu ja efektiivne alternatiiv sünteetilistele biotsiididele. See on looduses esinev hape, mis tekib piima hapnemisel, aga ka inimestes ja loomades füüsilise tegevuse tulemusena. Kui enamik desinfektantidest toimib kolme biotsiidse mehhanismi toel, siis piimhappes on neid mehhanisme neli, mistõttu on mikroobidel selle vastu resistentseks muutumine palju raskem. Tänu sellele on piimhape tõestanud end tõhusa kaitsena suure hulga erinevate viiruste vastu.

Enamik turul olevatest desinfektantidest ei ole sügavpuhastavad ega biolagunevad, peale selle sisaldavad need ka mürkaineid, mis on kahjulikud nii inimesele kui ka keskkonnale. GoGoNano Anti-Viral võitleb haigustekitajate vastu palju efektiivsemalt ning ei kahjusta seejuures sind ega sind ümbritsevat.

Kontsentreeritud jätkusuutlik desinfitseerimisvahend kõikide tahkete pindade, sh toiduvalmistamise alade kahetoimeliseks puhastamiseks ja desinfitseerimiseks.

Toote antibakteriaalseid ja antiviraalseid omadusi on testitud vastavalt Euroopa standarditele BS EN 1276 ja BS 1040.

Aktiivsed koostisosad: L(+) piimhape 3,3 % / 0,33g /L(toimeaine), väävelhape 1,66 % / 0,166g /L, mono-C12-14-alküülestrid, naatriumsoolad 1,5%, tsinnaamaldehüüd 0,6 % / 0,065g /L(toimeaine), anioonsed pindaktiivsed ained <5%

Biotsiidi registreerimistunnistus Nr.2065/20

GoGoNano Anti-Viral info brošüür

Antiviral food safe disinfectant ecological spray by GoGoNano

Kaal 1.2 kg
Kaubamärk

GoGoNano

EAN/GTIN

4748001011972

Komplekti suurus

Üksik toode, 3 tk komplektis, 6 tk komplektis, 12 tk komplektis / 1 kast

GoGoNano Anti-Viral viiruste vastase testi tulemused

You might also like..

Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.