Nano pinnakaitsevahendite universaalne komplekt + TASUTA SAATMINE

GoGoNano™ pinnakaitsevahendite komplekt, millest leiab iga pereliige endale midagi. Kaitse kõiki väärtuslike esemeid alustades riietes lõpetades sõidukite ja elektroonikaga. GoGoNano™ pinnakaitsed on universaalsed, pikaajalise toimega ning loodussõbralikud.

 • TASUTA transport, kui tellimus ületab 25 €.
 • Registreeru GoGoNano püsikliendiks ja saa iga ostukorv 5% soodsamalt.

49.85 

Laos. Tarneaeg 1-2 tööpäeva.

GoGoNano kodumaine nano pinnakaitsevahendite universaalne komplekt

Stay Dry unikaalne materjali süvastruktuuri mõjutav koostis kaitseb esemeid määrdumise, märgumise, pleekimise ning happevihma- ning muude saasteainete kahjustuste eest. Tänu nanokaitsele säilitavad esemed oma uue välimuse, märkimisväärselt väheneb nende puhastamisele kuluv aeg ja sagedus ning puhastusvahendi kogus.

GoGoNano™ nanotehnoloogiline pinnakaitsevahendite komplekt pakub järgmisi eeliseid:

 • kohene ja kauakestev kaitse (kuni 18 kuud)
 • töödeldud materjali värv, tekstuur ja hingavus ei muutu
 • ohutu ja lihtne peale kanda
 • väikesed nanoosakesed kaitsevad materjali ka sügaval selle sees
 • kõik tooted säilitavad oma uue välimuse pika aja jooksul
 • puhastamise aeg ja sagedus vähenevad märkimisväärselt
 • UV-kaitse tagab materjali kaitse pleekimise eest
 • pinna hooldamine nõuab vähem puhastusvahendeid
 • kaitseb materjali happevihma ja saasteainete mõju eest

GoGoNano Liquid Skin on ideaalne vahend sinu auto väliseks kaitseks, olgu selleks siis kere, klaas, plastikdetailid või veljed. Kaitse oma sõidukit lindude väljaheidete, kriimustuste ja kivikillustiku eest. See kaitseb isegi UV-kiirguse eest, mis aitab ära hoida värvkatte pleekimise ja tuhmumise. Liquid Skin sobib igat tüüpi sõidukite pikaajaliseks kaitseks. See on veel põhinev ning selle koostis on 99% looduslik.

GoGoNano auto kerekaitse jätab kasutatud pinnale pikajalise kvartskatte, mis kaitseb sõidukipinda. See on materjali-ja keskkonnasõbralik, sobib hästi kõigi tüüpiliste klaas- ja värvitud pindadega ning kaitsevahend ise on värvitu. Selles ei sisaldu PFC-d, vaha ega silikooni.

Liquid Skin-i kasutus on väga lihtne: pihusta umbes 2-3 pritset iga ruutmeetri kohta. Seejärel kanna laiali lausriidest mikrokiudlapiga. Lase pinnal kuivada ning pärast seda poleeri pind uuesti kuiva ja pehme mikrokiudlapiga. Ideaalse tulemuse saavutamiseks võiks ümbritseva keskkonna temperatuur olla 10-25°C vahel, kuid seda tuleks kindlasti kasutada varjulises kohas ilma sademete ja otsese päikesevalguseta. Kvartskatte vasutpidavus on kuni 52 nädalat, kuid soovitame korrata selle kasutust vähemalt kaks korda aastas. Eriti hea tulemuse saavutamiseks soovitame seda kasutada koos GoGoNano Lumina šampooniga.

Lõpptulemus Liquid Skin auto kerekaitse kasutamisel on hästi läikiv pind, mis on alati kaitstud ning selle sära ja peegeldust võib näha tavaliselt 24 kuni 52 nädalat. Enam ei saa sinu auto igapäevaseid kriimustusi ning sa ei pea muretsema selle väljanägemise pärast. Aine ise on biolagunev ning sobib ka auto kõvade salongipindade kaitseks. Liquid Skin on loodud Eestis ning see tuleb 250 ml pudelis koos pihustiga. Sinu auto püsib kauem puhas ning järgmine kord pead tunduvalt vähem pingutama, et oma auto puhtaks pesta.

Komplekti kuulub:

1 x 250ml GoGoNano auto kerekaitse Liquid Skin

1 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm

1 x Ülipehme mikrokiudlapp 40 x 40 cm

Liquid Shield on nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend, mis hoiab sinu elektroonikaseadmeid ja muid pindu kriimustuste eest, vähendab sõrmejälgede teket ning muudab ekraani lihtsamini puhastatavaks. Tänu ülisiledale kaitsekihile näivad värvid ekraanil erksamad, samuti muutub puutetundlik ekraan kasutajale sujuvamaks. Liquid Shieldi uudne tehnoloogia kindlustab, et ekraani ja kaitsekihi vahele ei teki õhumulle, nagu võib juhtuda tavalise kaitsekile paigaldamisel. Tekkiv kaitsekiht on vett hülgav, antistaatiline ning antibakteriaalne.

Liquid Shieldi universaalne ekraanikaitse

Liquid Shieldi vedel ekraanikaitse sobib nutitelefonidele, tahvelarvutitele, arvutikuvaritele, televiisoritele, kaameratele, objektiividele, mängukonsoolidele, prillidele, ehetele ning mistahes muudele klaas-, plastik- või metallpindadele. Vahend reageerib kaetava pinnaga ning moodustab esemele tugeva molekulaarse kaitsekihi, mis kestab kuni 12 kuud.

Liquid Shieldi tugevused:

 • Kaitseb kriimustuste eest
 • Muudab ekraani erksamaks ja kasutajale sujuvamaks
 • Vähendab näpujälgede teket ja muudab pinna lihtsasti puhastatavaks
 • 100% mullivaba
 • Antistaatiline
 • Antibakteriaalne
 • Loodussõbralik
 • Tõrjub vedelikke

Sobib kasutamiseks erinevatel seadmetel (ühest tootest piisab 10-20 seadme katmiseks, olenevalt pinna suurusest)

Komplekti kuulub:
1 x 25ml GoGoNano™ universaalne ekraanikaitse Liquid Shield
1 x Mikrofiiberlapp 20 x 20 cm
1 x GoGoNano™ mikrofiiberkleebis ekraani puhastamiseks. Kleebist on võimalik korduvalt kasutada ja nii hoida seadme ekraani puhtana.

Komplekti kuulub:
1 x 300 ml GoGoNano™ tekstiili- ja nahakaitsevahend Stay Dry
1 x 25 ml GoGoNano™ ekraanikaitsevahend Liquid Shield
1 x 250 ml GoGoNano™ vahavaba autokerekaitse Liquid Skin
1 x Lausriidest pehme mikrofiiberlapp sõidukitele, 40 x 38 cm
1 x Ülipehme mikrofiiberlapp 40 x 40 cm

Kaubamärk

GoGoNano

You might also like..

Sinu parema kogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustud küpsiste kasutamistingimustega.